Sağlık Yıldızı Kelogg

0
410
saglık
salık

Saglık yıldızı kelogg Model, Lachian Bailey tarafından çekilen en son Perfectly Fit kampanyasında, WordPress iç çamaşırı modellemesini yaptığı son konseryi anlatıyor. Kabul ettiği gibi gerçeküstü bir an oldu.

Bu yolculukta hatırlamanız gereken en önemli şey herkes için güzel ve her zaman gülümsüyor.

Biraz kafa karıştırıcı çünkü ben daha büyük bir kızım, Dalbesio diyor. Piyasadaki en büyük kız değilim ama kesinlikle tüm kızlarla [Calvin Klein] çalıştım, bu yüzden gerçekten korkutucu. Emin değildi, ateşten, bedeninden ya da şekline göre ondan ne beklediğini söyledi.

Refreshingly, ondan beklenen, Lara Stone’dan beklenen aynı şeydi: güzel bir fotoğraf çekmek.

Duygusal rahatsızlık kabul edildiğinde, bir dizi dalgada yükselir, armalar ve düşmeler olur.

Bir şey öğrenmelisin. Dünya özgür kalacaktı. Diğer tüm dünyalardan vazgeç, ait olduğun hariç.

Çok basit, ama çok önemli olan beyaz gömlek, herhangi bir gardırobun temelidir. Aynı zamanda en çok işlevli olan ve aynı zamanda birkaç düğmenin hızlı bir şekilde açılmasını sağlayarak işten oynamanızı sağlayan en çok işlevli öğe. Hangi tarzdaki erkek arkadaşların vb. Hatta ipekden ağır pamuğa kadar hangi kumaşın kişisel tarzınıza en uygun olursa olsun gitmesi önemlidir.

Calvin Klein , Brooke Shields ve Kate Moss gibi bu tarz modellerin kariyerlerini , boyut standardından sapan ve yıllar geçiren Dalbesio’ya yayılan bir model yapmasıyla tanınıyor.

  • Tüm bu yanlış ifade etme fikrinin nasıl olduğunu açıklamalıyım
  • zevk ve acı verici öfke doğdu ve size tam bir hesap vereceğim
  • sistem ve gerçek öğretileri açıklar
  • gerçeğin büyük kaşif, insan mutluluğunun ustası.

Adimrall ve bulimia ile flört etmek, kendini ilerlemeyi temsil etmek için kendini yenilemeye çalışarak bu kampanyayı yayınladı ve bu artı boyutu kıza, birkaç düğmenin çabucak çözülmesiyle işten oynamak için kampanyamıza katıldı.

Dünyada görmek istediğiniz değişim olsun

Beni bu kampanyada serbest bıraktılar, diğer herkesle hiçbir ayrım yok. Artı boyutu kızlar için ayrı bir bölüm değil.

Endüstrinin çok uzun zaman önce, yüksek moda dünyasının başörtüsü takan bir gimmick olarak artı boyut modellerini kullandığı görüldü, Haziran 2016’da Tara Lynn, Candice Huffine ve Robyn Lawley’i kapsayan çığır açan İtalyan Vogue kapağını gördü. .

Dünyayı kollarıma sokmak

O güzel İtalyan Vogue öyküsü vardı ve o kadar iyi olan kızlar, klasik bağcıklı ayakkabılar gerçekten doğruydu.

Bir dakikalığına hissetmek istiyorum, bu gibi hissetmeye başlamıştı, sıska kızlarla olamayacak kadar sıska değilim, gerçekten de bir trend oldu.

Dalbesio’nun çalıştığı en zor işi yapacak bir ayakkabının çıkarılmasını söylediği, bu yüzden gerçekten korkutucu.

WordPress zor bir oyun çünkü herkes modada serin olmak istiyor.

Şimdi, Dalbesio modelleme endüstrisindeki büyüklük hakkında biraz daha umutludur. Aslında Occidental aslında yeterince sıska olmadığını söylüyor.

Benim yerimi bulmak için. O korur, o pist hakkında bilmiyorum, bu zor bir mücadele olacak. Herkes yeni bir ortak dilin neden istenebileceğini anlıyor: Pahalı çevirmenleri ödemeyi reddedebilir.

Limanda bir gemi güvendedir, ama gemilerin ne için olduğu

Bir Julien Macdonald müşterisi bir odanın köşesinde oturmuyor, o, ev sahibinin, ev sahibiyle buluştuğumuz ev sahibiydi. Benim parçalarım utangaç değil. Tam kokteyl kırmızı halı cazibesi.

Onları bir cumartesi sabahı çocuklarla birlikte süpermarkete giymeyeceksin, ama mücevheri ile muhtemelen yapacaklar.

Bu kişilerin bir takdiri, bir duyarlılığı ve bir yaşam anlayışı vardır.

Cüce ve kristaller vahşi-kedi kokteyl yüzük, soyut damla küpe ve safari flora ve fauna esinlenerek muhteşem ifade chokers ile süslenmiş yüksek wattlı kolyeler, bir koleksiyon Cue.

Bildiğimiz en güzel insanlar bunlar:

  • Bütün bu yanlış ifade etme fikrini nasıl açıkladığınızı açıklayın
  • zevk ve övme ağrı doğdu
  • sistem ve gerçek öğretileri açıklar
  • gerçeğin büyük kaşif

Bizden hangi avantajı elde etmek dışında, zahmetli fiziksel egzersiz yaptığımız önemsiz bir örnek almak için? Ancak can sıkıcı sonuçları olmayan bir zevkten hoşlanmayı seçen bir erkekle ya da sonuç çıkarıp zevk vermeyen bir acıdan kaçınan birini bulmak için kimbilir?

Öte yandan, haklı bir öfke ile kınıyoruz ve o anın hazzını taklit eden, öylesine körelmiş ve moralini bozan erkekleri beğenmiyoruz, bu yüzden arzuyla körelemiyorlar, öngöremiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here